
Pracę jako fizjoterapeuta rozpoczął w 2016 roku po obronie pracy dyplomowej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Na początku swojej kariery zawodowej miał okazję pracować w kilku placówkach zajmujących się pacjentami z różnorodnymi dolegliwościami o zróżnicowanym podłożu. Dzięki temu zdobył doświadczenie w różnych dziedzinach fizjoterapii, co pomogło mu w określeniu własnej ścieżki rozwoju.
Od 2019 roku jest dyplomowanym terapeutą manualnym, a obecnie angażuje się także w prowadzenie szkoleń z Terapii Manualnej Rakowskiego. W swojej pracy gabinetowej koncentruje się przede wszystkim na pacjentach z dolegliwościami bólowymi, stosując indywidualne podejście oraz dobierając odpowiednie metody i plan terapii.
Najczęstsze dolegliwości, z którymi się spotyka, wynikają z zaburzeń napięć mięśniowych, będących efektem nieergonomicznej pracy lub nieprawidłowo prowadzonego treningu fizycznego.
Prywatnie pasjonuje się sportem, który od czasów szkolnych odgrywa ważną rolę w jego życiu. Obecnie najwięcej czasu wolnego poświęca wspinaczce oraz treningowi z własną masą ciała (kalistenice). Uprawianie sportu i jego obserwacja pozwalają mu lepiej zrozumieć funkcjonowanie ludzkiego organizmu, co znacząco przekłada się na jakość jego pracy w gabinecie.